SARGIN güvence ve kalitesiyle

1985 yılında aile şirketi olarak kurulan SARGIN Prefabrik 35 yılda birbiriyle tam koordineli çalışan üç şirketin birleştiği dinamik bir grup haline geldi.

Prefabrik beton mamulleri üretiminde, sektöründe 35 yılı aşkın süredir proje danışmanlığından lojistiğe kadar tam hizmet sunmaktayız.

SARGIN ŞİRKETLER GRUBU olarak Atıksu ve yağmursuyu drenaj sistemlerinden – TCDD kablo kanal sistemine, Karayolu geçiş sistemlerinden – Yol güvenlik bariyer sistemlerine, Yol düzenleme sistemlerinden – Kentsel mobilya sistemlerine, İstinat duvar sistemlerinden – Modüler duvar sistemlerine uzanan geniş ürün portföyü ile yapı, altyapı ve çevre projelerini desteklemekteyiz.

“SARGIN” ismi firmamız tarafından marka olarak tescil ettirilmiş olup, ürünlerimiz SARGIN markasıyla, SARGIN güvence ve kalitesiyle sunulmaktadır.

Şimdi bizi arayın:

+90 (232) 436 28 80

SARGIN Grup

P

Sargın
Prefabrik

Modern beton laboratuarlarımızda sayısız testten geçirdiğimiz ürünlerimizi bölgemizde sektör lideri olarak 35 yıldır gururla üretiyoruz.
 

M

Sargın
Mühendislik

Uzman ve deneyimli mühendis kadromuzla, inşaat ve yapı alanında sektörümüze proje danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 

T

Sargın
Taahhüt

Lojistik filomuzla ürünlerimizi şantiyelere sağlıklı ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Uzman ekibimizle prefabrik ürünlerimizin uygulamasını sorunsuz yapıyoruz.