Fabrikamız

Fabrika, 10.000 m² kapalı alan olmak üzere toplam 80.000 m² alana kuruludur.
İmalatlarımızın tamamı bilgisayarlı sistemle çalışan beton santralimizde, en uygun karışım oranları ile üretilen ve Sargın Beton Laboratuarı tarafından TS EN 206-1 standartlarına uygun şekilde sürekli kontrol edilen C 35 betonu ile yapılmaktadır. Boru üretiminde kullandığınız makineler yüksek vibrasyon ve basınç altında betonu sıkıştırarak betonun tam anlamıyla kalıba yerleşmesini ve boşluksuz bir beton elde edilmesini sağlar. Daha sonra buhar kürüne tabi tutulan borular priz alma ve yeterli dayanıma ulaşma süreci sonunda final kontrolünden geçerek istiflenir ve satışa sunulur.
Fabrikamızda üretilen tüm ürünler TSE belgelidir.

Sargın Beton Boru Laboratuvarı

Tam donanımlı beton laboratuvarında giren hammaddeden çıkan son ürüne kadar üretim aşamasındaki her safhada gerekli testler uygulanmaktadır. Standartlara uygun olarak oluşturulan deney takvimi titizlikle uygulanmakta ve sonuçlar arşivlenmektedir.

Çevreye duyarlı, ekonomik ve üstün kaliteli üretim anlayışımızı her geçen gün daha ileriye taşıyarak, kentlerimize uzun yıllar güvenle kullanılacak altyapı ve çevre çözümleri sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Tacettin SARGIN Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı

Üretim Tesisimiz

Beton ve Betonarme Boru

420.000 m/yıl

Parke Taşı

1.000.000 m2/yıl

Bordür

255.000 m/yıl

Araç Parkı

Beton Santrali

6 Adet

Beton Boru & Baca Makinası

6 Adet

Beton Parke Taşı Makinası

3 Adet

Portal Vinç

3 Adet

Kepçe

3 Adet

Forklift

6 Adet

SARGIN Grup

P

Sargın
Prefabrik

Modern beton laboratuarlarımızda sayısız testten geçirdiğimiz ürünlerimizi bölgemizde sektör lideri olarak 35 yıldır gururla üretiyoruz.
 

M

Sargın
Mühendislik

Uzman ve deneyimli mühendis kadromuzla, inşaat ve yapı alanında sektörümüze proje danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
 

T

Sargın
Taahhüt

Lojistik filomuzla ürünlerimizi şantiyelere sağlıklı ve güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Uzman ekibimizle prefabrik ürünlerimizin uygulamasını sorunsuz yapıyoruz.